شرکت نرم افزار گزین داده

طراحی وب سایت، طراحی وب سایت های پویا

طراحی وب سایت های گرافیکی و فلت

طراحی نرم افزارهای سفارشی

طراحی نرم افزارهای کامپیوتری و حسابداری

طراحی نرم افزارهای آندروید

گرافیک و طراحی

طراحی گرافیکی کارت ویزیت و بروشور

طراحی لوگو و نشانه

نرم افزار مشاور املاک کاخ

نرم افزار مدیریت مطب

نرم افزار قرض الحسنه

نرم افزار اموال و انبار داری

شرکت نرم افزار گزین داده

طراحی وب سایت، طراحی وب سایت های پویا

طراحی وب سایت های گرافیکی و فلت

طراحی نرم افزارهای سفارشی

طراحی نرم افزارهای کامپیوتری و حسابداری

طراحی نرم افزارهای آندروید

گرافیک و طراحی

طراحی گرافیکی کارت ویزیت و بروشور

طراحی لوگو و نشانه

نرم افزار مشاور املاک کاخ

نرم افزار مدیریت مطب

نرم افزار قرض الحسنه

نرم افزار اموال و انبار داری

درباره ی گزین داده

معرفی گزين داده:

شرکت مهندسی گزین داده از سال 1391 متشکل از سه گروه خدمات مهندسی نرم افزار، خدمات مهندسی صنایع و خدمات آموزش محور با بهره گیری از پرسنل متخصص و گروه های مشاور از اساتید مجرب و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در حل مسائل و مشکلات اجرایی و نیاز های آموزشی سیستم های تولیدی و خدماتی می باشد.

همچنین با ورود به بحث آموزش در صدد رفع نیاز های آموزشی کلیه دانشجویان، صنعت گران و کارکنان شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. لذا این شرکت آماده است تجربیات و دانش خود را از طریق شیوه های آموزش حضوری و مجازی در اختیار جامعه هدف خود قرار دهد.

گروه نرم افزاری:

گروه نرم افزاري گزين داده با هدف طراحی نرم افزارهاي كاربردي و راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۱ تأسیس گردید. اکنون پس از چندین سال فعالیت، هزاران کاربر در قالب چندين شرکت از خدمات نرم‌افزاری این شركت استفاده می‌نمایند. گزين داده اجرای چندين پروژه ی نرم‌افزاری و سفارشي را در سابقه خود داشته است. مهمترین فعالیت این شرکت ارائه نرم‌افزارهای حوزه مالی، اداری، بازرگانی و طراحي و مديريت وبسايت هاي شركتي ، خصوصي و فروشگاهي با اندازه متوسط و بزرگ می‌باشد. همچنين شرکت گزين داده با بهره‌ مندی از ابتكارهايي نو در زمینه‌های فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت توانسته است راهكارهاي نو در زمينه دوربين هاي مداربسته ايجاد نمايد.

مهمترین فعالیت‌ها :

طراحی و پیاده سازی وبسايتهاي شركتي و فروشگاهي

شرکت مهندسی نرم افزاري گزين داده به عنوان پیشرو در ارائه راهکارهای مؤثر در زمينه فروش محصولات در شركت‌هاي توليدي و تجاري با استفاده از تجربه متخصصان در زمينه تجارت الكترونيك گامي نو در زمينه فروش اينترنتي و تبليغات در سطح كشور و مطرح كردن خدمات شركت ها در بازارهاي جهاني داشته است.

طراحي و مديريت وبسايت خبري گزين نيوز

با توجه به پيشرفت‌هاي لحظه‌اي در دنياي IT همواره نیازمند ابزارهايي جهت به روز بودن و اطلاع از تكنولو‍ژي ‌هاي روز دنيا مي‌باشيم. لذا گزين داده در اين امر هم پيش قدم بوده و با استفاده از تيمي جوان و پرانرژي وبسايت خبري گزين نيوز را در زمينه هاي كامپيوتر و IT راه‌اندازي نموده است كه امروزه يكي از پربازديدكننده ترين سايت هاي ايران در زمينه كامپيوتر مي‌باشد.

طراحی و پیاده‌سازی نرم افزار یکپارچه مديريت

مدیران همواره نیازمند ابزارهای مدیریتی هستند که با تکیه بر آن برنامه‌ریزی را دقیق، سیاست‌ها را صحیح، تصمیمات را با دقت و کنترل‌ها را به موقع انجام دهند. نرم افزار های مدیریتی در راستاي تحقق اين مهم، گامي نو در رابطه با مديريت بنگاه ها و شرکت ها ايجاد نموده است.
يكي از پرکاربردترین اين محصول ها درزمینه مدیریت صندوق هاي قرض الحسنه سراسر كشور مي باشد.

طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های برنامه‌ریزی مالي

نرم‌افزار کاربردی حسابداري گزين داده با نام گزین حساب یک مجموعه از ماژول‌های یکپارچه آماده راه‌اندازی از پیش طراحی شده و از پیش مهندسی شده‌‌ای است که تمام فرایندهای تجاری و حسابداري و حسابرسي سازمان ها و شركت ها را پوشش می‌دهد.

طراحی و تولید نرم‌افزار‌های سفارش مشتری

بسیاری از سازمان‌ها نیاز به نرم‌افزارهای خاصی دارند که باید طراحی و تولید شود. گزين داده اجرای اینگونه پروژه‌ها را از تحلیل تا طراحی، ساخت، پیاده‌ سازی و اجرا بر عهده گرفته و بر مبنای تجربیات موفق اجرا خواهد کرد. گزين داده از آخرین فناوری‌های متناسب با نیاز کاربر بهره می‌گیرد. توسعه‌ و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز محصولات تولید شده می‌باشد.

طراحی و پیاده‌سازی سيستم هاي دوربين مداربسته هوشمند

بسیاری از سازمان‌ها نیاز به ابزرهايي هوشمند در زمينه امنيت و حفظ دارايي هاي فيزيكي درون سازمان مي ‌باشند . گزين داده مفتخر است كه در زمينه طراحي و پياده سازي دوربين هاي مداربسته گامي نو در اين تكنولو‍ي ايجاد نموده است و رضايتمندي خاطر سازمان‌ها را در اين زمينه ايجاد نموده است.

خدمات مشاوره مدیریت در سازمان‌ها

دنیای کسب و کار هر روز شاهد تغییرات شگرفی است و به هر میزان که دنیای کسب و کار پیچده‌تر می‌شود شرکت‌ها نیز با چالش‌های جدیدی روبرو خواهند شد در نتیجه اتکا شرکت‌ها به مشاوران خود بیش از گذشته می‌گردد.
سازمانها بدلایل مختلفی ازمشاوره استفاده می‌کنند، بعضی بدلیل اینکه منابع کافی برای انجام پروژه را در اختیار ندارند و یا دیگر شرکتها ممکن است خواهان استفاده از تجربیات مشاوران در زمینه‌های مختلف باشند.
مشاوره مدیران گزين داده خدمتی است مشاوره‌ای به سازمان‌ها که توسط افراد با تجربه و آموزش دیده و به شکل قرارداد ارائه می‌گردد تا مشاوران در شناخت مشکلاتشان و تحلیل آنها و پیشنهاد راه حل برای حل مشکلات سازمان و در صورت درخواست اجرای آن پیشنهادات در سازمان به کارفرما کمک کنند.

طراحی و پیاده‌سازی و ارائه راهکارهای جامع شبکه‌های کامپیوتری

هر شبکه کامپیوتری می‌بایست با توجه به شرایط و سیاست‌های هر سازمان، طراحی و در ادامه پیاده‌سازی گردد. شبکه‌های کامپیوتری زیرساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می‌نمایند. بدیهی است در صورتی که زیر ساخت فوق به درستی طراحی نگردد، در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و می‌بایست هزینه‌های زیادی بمنظور نگهداری و تطبیق آن با خواسته‌های مورد نظر (جدید)، صرف گردد. از این رو تیم مهندسی شبکه گزين داده با هدف ارائه طرحی مطلوب و کم‌هزینه در اختیار مشتریان می‌باشد.

مشاوره و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های فناوری اطلاعات

شرکت مهندسی پژوهشی گزين داده با اندوخته کارشناسی و مدیریتی و اجرای پروژه‌های مختلف مشاورومجری مناسبی برای اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات شما خواهد بود. بهره‌گیری از مدیران کارشناسان متخصص ضامن موفقیت است.

اهداف و استراتژی‌های گزين داده :

بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی که در سال‌های اخیر مورد توجه و تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است بخش خصوصی یکی از ارکان نظام اقتصادی جمهور اسلامی ایران و عاملی برای رشد و توسعه اقتصادی کشور شناخته شده است. از طرفی در افق چشم‌انداز ۲۰ ساله، ایران کشوری توسعه یافته است که دارای جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه می‌باشد.

بنابراین مهمترین رسالت و مسئولیت شرکت گزين داده بعنوان بخش خصوصی، سهیم بودن در پیشرفت همه جانبه و توسعه متوازن کشور است. و این هدف عالی تنها با در خدمت گرفتن دانش روز جهان و بهره‌ بردن از آخرین دستاوردهای اطلاعاتی بر مبنای دانش محوری میسر خواهد شد.

 

مجموعه گزين داده در سایه الطاف خداوند متعال در راستای حفظ اصول و ارزشهای انسانی جهت همیاری در تعالی بشریت و خدمت رسانی در حوزه علم و فن‌آوری با مجموعه‌ای از متخصصان متعهد پایه‌ریزی گردیده است و اهداف این مجموعه عبارتند از:

اعتلای میهن عزیزمان ایران در ابعاد اقتصادی، علم و فن‌آوری و مدیریتی

همیاری در توسعه بنگاه‌های اقتصادی مبتنی بر تولید نرم‌افزارهای توسعه یافته

فعالیت اقتصادی در جهت کسب منفعت برای بهره‌گیری سهام‌داران، کارکنان و سایر ذینفعان

حمایت و هدایت جوانان در جهتی مطلوب بر اساس ایجاد فرصت‌های شغلی

مدیریت توانایی‌ها و استعداد‌های متخصصان و بهره‌گیری از پتانسیل‌های ایجاد شده در راستای توسعه مجموعه

نشر و توسعه محصولات و خدمات در بازارهای بین‌المللی

 

شرکت مهندسی گزین داده از سال 1391 متشکل از سه گروه خدمات مهندسی نرم افزار، خدمات مهندسی صنایع و خدمات آموزش محور با بهره گیری از پرسنل متخصص و گروه های مشاور از اساتید مجرب و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در حل مسائل و مشکلات اجرایی و نیاز های آموزشی سیستم های تولیدی و خدماتی می باشد.

همچنین با ورود به بحث آموزش در صدد رفع نیاز های آموزشی کلیه دانشجویان، صنعت گران و کارکنان شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. لذا این شرکت آماده است تجربیات و دانش خود را از طریق شیوه های آموزش حضوری و مجازی در اختیار جامعه هدف خود قرار دهد.  • درباره ی ما

    گروه نرم افزاری گزین داده- طراحی سایت برنامه نویسی- سئو
CopyRights GOZINDADEH . COM 2012 - 2019